Venox – VNX Coin İncelemesi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:08

Venox coin özellikle Enox swap sayesinde piyasaya hızla girmeye hazırlanıyor 1:1 swap vaadiyle elinde enox olanlara bir çıkış yolu sunan Venox takımı oldukça etkili isimlerle karşımıza çıkıyor. @coreyou ve @jasonLumen kripto piyasında oldukça etkin olarak sıkça karşılaştığımız insanlar.

Windows Wallet : http://venox.info/downloads/venox-qt.exe

Piyasanın neye ihtiyacı var?

Kim ne yapıyor?

Teknolojide hangi aşamadayız? sorularını piyasanın içinden geldikleri için oldukça güzel sentezliyorlar.

Web Sitesi : http://www.venox.info/

Twitter : https://twitter.com/VENOX_VNX

Facebook : https://www.facebook.com/VENOXCOIN/

Reddit : https://www.reddit.com/r/Venox/

Discodr : https://discordapp.com/invite/GP8DWNR

Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4518117.0

Masternode KuruluM Rehberi : https://cdn.discordapp.com/attachments/453950596316397581/457926944449757186/Masternode_Setup_Guide_vnx.docx

Kurulum Rehberi Videosu https://vimeo.com/276981321

Advisor anlaşmaları sayesinde kısa zaman içinde shilleneceği belli olan bu coine presale üzerinden oldukça makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

10,000 coins masternode — .3 btc

5,000 coins ——————- .17 btc

2,500 coins ——————- .09 btc

1,000 coins ——————- .04 btc

500 coins ——————— .022 btc

Yüksek ROI ve stake özelliği sayesinde yatırımınızı kısa sürede çıkarma vaadinde bulunuyorlar.

Benzer ödeme coinleri dışında fiziksel kart anlaşmasınıda hayata geçirecek olan Venox sizlere

Coin details

 

Coin name: Venox

Ticker: VNX

Premine: 1,240,000

Max supply: Infinite

Algo: Quark

Block Time: 60 Seconds

Difficulty Re-targeting: Every Block

Master node collateral: 10,000 VNX

      • DarkSend ve Mixer

    DarkSend, paranızın parçalarını tamamen anonim ve izlenemez yapan bir sistemdir. Anonim hale getirildikten sonra, parçalar sadece DarkSend ağlarında kullanılabilir olacak ve kullanıcıların cüzdanları arasında anonim olarak değiştirilebilecektir. Innova para biriminin anonimleştirilmesi büyük ölçüde işlenecek hacme bağlı değişken bir maliyete sahiptir ve bu işlem normal işlemlerden önemli ölçüde daha uzun sürebilir. DarkSend işlemi paraları karıştırır, böylece kökenlerini izlemek imkansızdır ve ilgili IP adresleri ve cüzdanları gibi diğer önemli bilgileri gizler. Süreç merkezi olmayan ve ihtiyatlı ve güvenilir bir şekilde yürütülür.

    • Spork System
    • Spork sistemi “yumuşak çatal” ve “sert çatal” kombinasyonudur. Bu, Venox geliştiricilerinin Masternode sunucusunun ağında çalışabilmesi ve istemcinin yeniden başlatılması gerekmeden bazı değişkenlerin kolayca değiştirilebilmesi veya tamamen yeni bir versiyonun kurulması anlamına gelir. Baştan sona. Sporklar, Bitcoin’in geride bıraktığı temel üzerine kuruludur ve ağın kendisi tarafından kontrol edilen küresel değişkenler olarak düşünülebilir.

Kullanılabilir değişkenler, konsola “spork show” yazılarak görüntülenebilir. Bu, tüm spork değişkenlerini gözden geçirmenizi sağlar.

Bu değişkenlerin para birimi oluşturma değeri ve Masternodes kontrolü üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bununla birlikte, maksimum anlık gönderme değeri gibi ağın güvenliğini sağlamak için programlama değişkenlerini etkilerler.

Sonuç olarak, Innova Coin geliştiricileri, operasyonları daha da güvenli hale getirmek ve ağın genel akışkanlığını arttırmak için ek değişkenler uygulayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir