Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:03

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek Günümüzde tüm bankaların müşterileri için farklı avantajlara sahip kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Kimi harcadıkça kazan, ödedikçe kazan, yapacağınız harcama tutarına göre kazan gibi seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Kredi kartları hemen hemen pek çoğumuzun hayatına girmiş ve düzenli ve kontrollü kullanımının sağlanması durumunda da hayatımızı, ödeme şartlarımızı kolaylaştırmaktadır. Özellikle kredi kartlarının taksit imkanı tanıması sabit geliri olan müşterilerin ödeme sıkıntısını düşürerek ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bankalara hem internet ortamından hem de şubeye başvurarak doldurulacak bir form aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunulabilmektedir. Kredi kartı başvuru esnasında kimlik bilgilerinize de ihtiyaç duyulacağını unutmamalısınız.
Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

Kredi kartı başvurunuzu ister internet ortamından bankanın ilgili site üzerinden isterseniz de şubeye giderek başvurmuş olun, başvurunuzu takip etme olumlu ya da olumsuz sonucunu öğrenebilme olanağınız bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey kredi kartı başvurusu esnasında verilmiş olan başvuru takip numaranızı not etmenizdir. Hem internet üzerinden başvuru yapmış olduğunuz bankanın web sitesi üzerinden size verilen takip numarasını kullanarak hem de yine başvuru takip numaranızı kullanmak sureti ile telefon bankacılığı aracılığı ile takip edebileceğiniz gibi yine bankanın herhangi bir şubesine başvurarak kredi kartı başvurunuza ait sonucu sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz. Bankalara yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusu genel olarak kredi notunuz değerlendirilmeye alınmak sureti ile değerlendirilmektedir. Kredi Notunun yanı sıra değerlendirme de çalışma şekliniz, çalıştığınız işyeri, gelir durumunuz ile başvuru yaptığınız banka ile daha önce ki ilişkileriniz ödeme durumunuz gibi kriterler bankaların kredi kartı başvurularını değerlendirmede göz önünde tuttukları noktalardır. Bir diğer husus ise eğer maaşınızı, ödemelerinizi başvuru yapmış olduğunuz bankadan alıyor iseniz size önemli bir artı kazandıracaktır. Kredi kartı başvuru sonucu sorgulama esnasında eğer başvuru numaranızı not etmediyseniz ya da kaybettiyseniz sorgulama için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ile de sorgulama yapabilirsiniz.

Peki Kredi kartı çıktıktan sonra Kredi Kartı kampanyalarını sitemizden takip edebileceğinizi biliyormuydunuz ?

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

İş Bankası Maxsimum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulamak için başvuru numarası, tckimlik numarası veya başvuru sırasında vermiş olduğunuz telefon numarasını
http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/kredi-karti-basvuru-takip/Sayfalar/kredi-karti-basvuru-takip.aspx
Sitesine girerek kart başvurunuzun durumunu sorgulıyabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için Form veya Telefon numaranızla doğum tarihinizi girerek aşağıdaki linkten sorgulama yapabiliyorsunuz.
https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page

Akbank axess kredi kartı başvuru durumunuzu, sitede yer alan başvurum nerede sayfasından http://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx Akbank Direkt üzerinden sorgulayabiliyorsunuz.

Finansbank Cardfinans kredi kartınızın başvuru durumunu isim soyisim tckimik ve telefon numaranızı https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx adresinden sorgulatabilirsiniz.

Teb Kredi Kartı Başvuru sonucu öğrenme
https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir