Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:53

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme için müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmeden daha kesin sonuç veren bu yol sayesinde kartınızın kapanma riskide yok önce sıradan yönteme bakalım.
Garanti Bankası Bonus kredi kartının yıllık üyelik ücretinin iptal ettirilmesi için 444 0333 ve/veya 444 0338 numaralı telefonlardan yapılan pazarlıklar sonucu 90 liralık ücretin 60 lirasını kurtarabilirsiniz.
Yapılan telefon görüşmelerinde Müşteri temsilcisi size sistemin size özel tekliflerini iletecek ve sizden gelecek tepkiye göre rest mi çektiğiniz blöfmü yaptığınızı anlamaya çalışacaktır.
Yapılan görüşmelerin pek çoğunda Müşteri temsilcisinin size vereceği tekliften fazlası talep edildiğinden kartların kapanmasıyla son bulabilmektedir.
90 liralık normal bonus kart aidat ücreti için yapılan görüşmede teklif edilen 30 TL ye ek kartı bir yıl kapattırmıyıcam taahüdüne verilen standart 30 TL toplam 60 TL işinizi görüyorsa bunları kabul etmek bir çözüm olabilir veya ben bütün parayı iade alıcam diyorsanız diğer yöntemi deneyebilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme

Garanti Bonus kartları için bir yıl kapamama sözüne kart aidat ücreti iadesi yapılmaya başlanmış olup Taraftar kartlarında kısmi iade yapılmaktadır.

Tek yapmanız gereken 444 0333 ve/veya 444 0338 numaralı telefonlardan müşteri merkezine aidat ücreti iadesi karşılığında bir yıl süreyle limit indirim veya kart iptali yaptırmayacağınızın taahüdünü vermek.

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme
Farklı bir yol olarak haklimusterihatti@garanti.com.tr adresine itiraz formu doldurup göndermek.

“Türkiye Bankalar Birliği bünyesinde kurulan Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’nin görevi; bankalar ile müşteriler arasındaki anlaşmazlıkları çözümlemektir. Bu işleyişte, müşteri öncelikle şikayeti için bankaya yazılı başvuruda bulunur. Bankaların yanıt verme süresi kredi kartı ve banka kartlarıyla ilgili şikayetler için 20, diğer bankacılık ürünleri ve hizmetleriyle ilgili şikayetler için 30 gündür. Bankalar tarafından belirtilen sürede yanıt verilmemesi veya şikayetinin giderilmemesi halinde 60 gün içerisinde Türkiye Bankalar Birliği hakemliğine yazılı iletişim kanallarından ya da e-Devlet Kapısı uygulaması üzerinden başvuruda bulunulabilir.”
https://assetsgaranti.com/assets/pdf/tr/diger/mshh_brosur.pdf
https://assetsgaranti.com/assets/pdf/tr/diger/mshh_sikayet_formu.pdf
formu doldurup gönderince Bankanın buna 20 gün içinde cevap vermesi gerekiyor gelen cevap kısaca Flexi diye kartımız var onu kullanmayıp diğer kartlarımızı kullanırsanız ücret alırız şeklinde.
“Bankamızın Bonus Card, Money Bonus, Miles&Smiles, Flexi ve American Express Card olmak üzere müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına yanıt veren farklı kredi kartı programları bulunmakta ve sunulan hizmetlere göre yıllık kart üyelik aidatları, farklı düzeylerde belirlenmektedir.”

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme

Mail olarak yapılan başvuruya gelen bu cevabıda alarak e-devlet üzerinden Türkiye Bankalar Birliğine yasal süre olan 60 gün içerisinde başvuruda bulunmaktır.
Ortalama 7 gün içerisinde dönüş sağlamaktadır.

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme

Garanti bankası Soru ve talimatlarınız için 444 0 333 Alo Garanti’yi, şikayetleriniz için 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yorum olarak sorabilirsiniz.
Diğer kart aidatı iptal ettirme yazıları

 

Aklınıza takılan soruları Yorum olarak sorarsanız en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Garanti Bonus Kart Aidatı İptal Ettirme için yapılan yorumlar : 7 Yorum yapıldı


 1. Döne Eröksüz  yorumladı. 10:04 - 13 / 10 / 2017:

  Benim bonus kartımdan ocak 2017 tarihinde atlat diye bir şey varmış nasıl yaptılar bilmiyorum onu yapmış banka ve benden 33 lira kesmiş,Sadece bir gün atlat deyip aynı gün iptal etmişler aylar geçmesine rağmen paramı iade etmediler,Böyle sahtekarlık olurmu yıllar dır Garanti bankasıylan çalışmaktayım internet bankacılığım olmasaydı kesilen parayı bilemeyecektim, o kadar telefon ettim iade etmediler.

 2. Güncel Banka  yorumladı. 10:11 - 16 / 10 / 2017:

  Garanti Bonus kartın ekstreyi bir ay öteleme uygulaması bu tarz cüzzi ücretli işlemlere genelde telefon bankacılığından laf evirip çevirip onay alıyorlar.

 3. onuc0bir  yorumladı. 20:23 - 04 / 12 / 2017:

  Hocam bu aidatı ödemeden kartımı iptal ettirebilirmiyim?

 4. Güncel Banka  yorumladı. 15:18 - 07 / 12 / 2017:

  Hayır ettirtmezsiniz

 5. onuc0bir  yorumladı. 20:53 - 04 / 12 / 2017:

  Veya anlattığınız şekilde tbb ye başvuru aşamasında borç ekstrede olduğu için faiz binmemesi açısından 90 tl aidatı ödeyip ondan sonramı itiraz ediyoruz?

 6. Güncel Banka  yorumladı. 15:18 - 07 / 12 / 2017:

  Aidatı ödemeniz doğru adım olacaktır

 7. Hasan Hüseyin  yorumladı. 12:07 - 11 / 12 / 2017:

  3019 ILE BITEN KARTINIZIN SON YANSIYAN KREDI KARTI YILLIK UYELIK UCRETI, KREDI KARTINIZI 1 YIL ACIK BIRAKMA SOZUNUZE KARSILIK IPTAL EDILMISTIR. B001

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir