Escodex – Escrow Hizmeti

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:55

Escodex Escodex.

https://escrow.escodex.com/

Güvenli ticaret kripto dünyasının en sorunlu aşamalarından özellikle pre-sale aşaması ve trade işlemleri için farklı borsalar üzerinden yapılan ticaretlerde uğranan zarar ve aldatmacalara karşı gelişen escrow hizmetleri için bile scam projeler ve hizmetler türedi bunlara karşı escodex kendi escrow hizmetini devreye aldı. 2 hesap arasında escodex garantorluğunde düşük ücretler karşılığı güvenli ticaret imkanı tanıyan escodex escrow hizmeti güvenli ticaretin yeni kapısı.

Escodex – Escrow Hizmetini kullanmak için üye oluyoruz üyelik ekranı oldukça basit ve kullanışlı bu ekranın arkasından şifre ve kullanıcı ekranını belirleyeceğimiz ekran geliyor.

https://escrow.escodex.com/create-account/password

Bir emanet, üçüncü bir tarafın belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli olan fonların ödenmesini düzenlediği ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir. Ödemeyi, yalnızca bir sözleşme şartlarının emanet şirketi tarafından denetlendiği şekilde karşılandığı zaman serbest bırakılan güvenli bir emanet hesabında tutarak, işlemlerin daha güvenli hale getirilmesine yardımcı olur.

Büyük miktardaki bir paranın söz konusu olduğu ve bir alıcının kalitenin onaylanmasını isteyebileceği bir web sitesi olması durumunda olduğu gibi bir ödemenin serbest bırakılmasından önce belirli sayıda yükümlülüklerin yerine getirilmesi gereken bir işlem söz konusu olduğunda emanet işlemleri çok yararlıdır. Tam bir ödeme yapmadan önce yapılan işin ve satıcı, ödeme alacağı konusunda herhangi bir güvence olmadan büyük miktarda iş yapmak istemiyor. Geleneksel emanet hizmeti oldukça zordur ve bankalar ve avukatlar aracılığıyla alınmalıdır, Escrow.com uygun fiyatlarla online emanet hizmeti sunmaktadır. Ödeme ‘Escrow’ iken, işlem dolandırıcılık nedeniyle para veya mal kaybetme riski olmadan güvenle gerçekleştirilebilir. Bu, tüm yasal jargonları ortadan kaldırır ve güvenli işlemlere, güvenli alıcılara ve satıcılara izin verir.

Hem alıcıları hem de satıcıları korur
Emanet kullanarak, alıcılar, malları veya hizmetleri kabul etmeden önce, alıcıyı koruyacaklar. Benzer şekilde, satıcılar, karşı taraf riskinden hiçbir şekilde geri ödeme yapılmadan korunur.

 

Escodex borsanın sunduğu kolaylıkların başında güvenli ticaret için olmaz ise olmaz

Website: https://www.escodex.com/

Discord: https://discord.gg/7Uee6PY

Telegram Community: https://t.me/escodex

Bitcoin Talk Announcement: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3336699

Facebook Page: https://www.facebook.com/EscoDex-197738274287664/

Medium: https://medium.com/@emmajones_27838

Reddit: https://www.reddit.com/user/EmmaJones11/

Steemit: https://steemit.com/@emmajones123

Email us at: emma@escodex.com // charlie@escodex.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir