Escodex Borsa ve Escodex Escrow Servis

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:27

Escodex Borsa – Escodex Escrow Servis

Escodex Borsa

http://wallet.escodex.com/

Escodex borsaya girer girmez sektördeki en büyük eksiklerden presale tek taraflı çalışan satışa aracılık hizmet sayesinde piyasanın isteklerine çözüm üretecek bir yapı olduğunu kanıtladı.

Piyasada yeni giren kripto paralar presale aşamasında en büyük sıkıntıyı güven ve scam korkusuyla kaçan yatırımcılardan ve fiyatın kişiden kişiye değişmesinden yakınıyolardı. Escodex Presale hizmeti sayesinde listelenen coin fiyat ve talep detaylarını daha borsaya tamamen açılmadan presale aşamasında rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Borsada yüksek Fee ücretinden yakınan traderler içinde umut ışığı olan Escodex Exchange %0,1 – %0,01 arası değişen ücretlerle piyasada yerini günden güne sağlamlaştırıyor.

Piyasaya girince Blockfolio ve Delta uygulamalarıyla bütünleşik çalışması sayesinde kullanıcıları çeken bir cazibe merkezi olma yolunda ilerledi.

Twitter, Discord, Telegram, bitcointalk.org, Medium ve Reddit üzerinde oldukça aktif olan ekip düzenli güncellemeleri bu platformlar sayesinde kullanıcılara duyuruyor ve kullanıcılardan gelen geri bildirimler sayesinde hızlı ve sağlıklı bir büyüme yürütüyor

Escodex benzersiz özelliği, güvenilirliği ve popülaritesi sayesinde küresel bir potansiyel olma potansiyeline sahip ümit verici bir kripto değişimi olarak bilinir. Karşı taraf riskini azaltma, merkezi olmayan platform, kullanım kolaylığı, istikrar ve daha hızlı işlem süreleri sağlama amacı ile; Fintech sektörünü yeniden tanımlayacağız ve varlıkların alış verişinde bulunacağımız geleneksel yöntemle başa çıkacağız.

Escodex Escrov servisi hakkında makale yakında burada yer alacak

Website: https://www.escodex.com/

Discord: https://discord.gg/7Uee6PY

Telegram Community: https://t.me/escodex

Bitcoin Talk Announcement: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3336699

Facebook Page: https://www.facebook.com/EscoDex-197738274287664/

Medium: https://medium.com/@emmajones_27838

Reddit: https://www.reddit.com/user/EmmaJones11/

Steemit: https://steemit.com/@emmajones123

Email us at: emma@escodex.com // charlie@escodex.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir