Enpara.com neden ücretsiz?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:17

Enpara.com Nedir ?

Enpara

Enpara.com ‘da Neden Hesap işletim ücreti,Eft, Havale ücreti almıyor? Nasıl mevduata yüksek ,krediyi düşük faiz verebiliyor ?
2012 yılında ülkemizi ilk kez dijital bankacılıkla tanıştıran enpara.com,

QNB Finansbank

kuruluşudur. İlk dijital banka olması hasebiyle kulvarında lider konumdadır. Bu yazımızda sizlere enpara.com hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Enpara Dijital Bankacılığı ve Avantajları Nedir ?

1) Para transferlerinizden (eft, havale) ve hesap işletiminizden ücret almazlar.
2) Piyasanın üzerinde mevduat faizi sunarlar.
3) Krediye ihtiyaç duyanlara, düşük kredi faiz oranları sunarlar.
4) Müşterileri için verimli ve sürdürülebilir kampanyalar sunarlar.
5) Tüm bu faydaları enpara.com’ u sektöründe bir numara yapan faktörlerdir.
Peki, enpara.com bunu nasıl başarıyor?
Aslında büyük bir sırları yok. Sadece şube sayıları sıfır. Evet yanlış okumadınız şube sayıları sıfır! Şube sayısı sıfır banka olur mu demeyin eğer konu dijital bankacılıksa tam da anlatılmak istenen bu olmuş oluyor. Şubeleri olmadığı için genel giderleri çok düşük. Dijital kanaldan kasıtları da: internet, cep şubeleri, gayet başarılı çalışan müşteri hizmetleri ve Finansbank ATM’ leri.
Nasıl müşteri olurum ?
Çok kolay, web siteleri üzerinden müşteri olmak istiyorum butonuna tıklıyorsunuz ve iletişim bilgilerinizi bırakıyorsunuz. Müşteri temsilcilerinin burada verdiğiniz adrese geleceklerini unutmayın. Hepsi bu kadar . Şubeye gitmek, sıra beklemek vs. gibi zorluklara hiç gerek yok. Bu da enpara.com ‘un sizlere sunduğu başka bir avantajı.

Kredi kartı alabilirmiyim ?

ATM kart dışında hali hazırda herhangi bir kredi kartı sunmuyor. Ancak 2017 yılı içinde kredi kartı çıkaracaklarını söylüyorlar. Sabırsızlıkla beklemeye devam ediyoruz. Çünkü aidatsız kredi kartı çıkaracaklar ve enparanın yapabileceği kredi kartı kampanyalarını gerçekten çok merak ediyoruz.

Enpara kredi

Masrafsız İhtiyaç Kredisi :

1.000TL – 30.000TL aralığında ihtiyaç kredisini dosya ücreti, kredi tahsis ücreti, sigorta ücreti ödemeden ve şubeye gitmeden(şubesiz banka olmasından dolayı kredi faiz oranları düşük.) kullanabilirsiniz. Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Mevduat Faiz Oranları :

0 – 100.000 TL ile 100.000TL ve üzeri mevduatlarınız için çeşitlendirdiği mevduat faiz oranları ekonomik göstergelere göre değişiklik göstermekte olup ülke genelindeki en yüksek faiz veren bankalar arasında ilk 5 sıradadır.
Bas Biriktir Butonu Nedir ve Ne İşe Yarar ?
Aslında adı üstündedir cep şube ana ekranında olan bu butona basarsınız para biriktirmeye başlarsınız. Açılan pencereye birikim yapılacak hesap ve her basışta biriktirilecek tutarı girersiniz. Gönderen hesap enparadaki vadesiz hesaplarınızdan biri olur, alıcı hesapta ilk ekranda seçtiğiniz birikim yapılacak hesap olur. Onay butonuna bastığınızda bundan böyle ana sayfada yer alan bas biriktir butonuna her bastığınızda tanımladığınız tutar transfer edilir. Eğer tutarı değiştirmek yada bu işlemi iptal etmek isterseniz gerekli değişiklikleri ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir