Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:49

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar
Gündelik hayatta bir hayli kullanımı artan kredi kartları, gerek seyahatlerde gerekse alışverişlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Her bankanın kredi kartı bulunurken tercihinizi yapmadan önce araştırma yapacaksınız. Dikkat edilen noktalardan biri de aidatsız kredi kartı özelliğine sahip olan kredi kartlarıdır. Kişiler genellikle bu özelliği aktif olan kredi kartlarını kullanmaktadır. Birçok banka bireylere aidatsız kredi kartı vermektedir.
1- QNB Finansbank Fix Kredi Kartı
Kredi kartı kullanımınız da herhangi bir aidat masrafı ödemeyeceksiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra bir defaya mahsus olmak üzere 15 TL ödeme yapacaksınız. Kredi kartı basım ücreti toplam limitinizden ilk hesap kesim tarihinde alınabilir. Yaptığınız alışverişlerde kredi kartınızı kullandığınız da puan kazanacaksınız. Bu puanları biriktirerek istediğiniz alışverişte kullanmanız mümkündür.
2- Akbank Free
Akbank’ın sunmuş olduğu Free kredi kartını kullanan bireyler, aylık veya yıllık kart aidatı ödememektedir. Yıl çıkan birbirinden farklı kampanyalar bulunurken dilediğiniz kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaksınız. Toplam harcamalarınızda indirim kazanabilir veya ekstra puanlar kazanarak biriktirebilirsiniz.
3- Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı
Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartları arasında olan Maxsimum kart ile aidat veya herhangi bir masraf kesinti olmamaktadır. 2017 yılında bu şekilde olan kredi kartı önceki dönemlerinde az bir miktar aidat ücreti talep etmekteydi. Borçlarınızı taksitli bir şekilde ödeyerek yaptığınız alışverişlerden ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Hesap kesim tarihinden de takip ederek aidat ücreti ödemediğinizi kontrol edebilirsiniz.
Öğrenciler İçin Aidatsız Kredi Kartı
Aidatsız kredi kartı özelliğinden yararalanabilen öğrenciler de kesim ücreti ödemeyecekler. Gelir belgesi şartı olmadan kredi kartı sahibi olabilen öğrenciler, başvuru için şubeye bile gitmeye gerek duymaz. Belirli limitlere kadar kefil talep etmeyen bankalarda mevcuttur. Ziraat Bankası Genç Kredi Kartı, Yapı Kredi Bankası Play Kart, Garanti Bankası Bonus Kart ve Vakıfbank Like Card ile aidat ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız. Aidatsız kredi kartı kullanmak istiyorsanız 18- 25 yaş arasında olmanız gerekecektir. İstedikleri bankadan kredi kartı temin ederek başvurularınızı yapabilirsiniz. Şubelere gitmeden internet üzerinden de talebinizi bildirebilir, kısa sürede kredi kartınızı elinize alabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir